przejdź do Sochaczew.pl
572706 odwiedzin

r. szk. 2019/2020

A A A

Prezentujemy sukcesy uczniów w roku szkolnym 2019/2020

(od szczebla miejskiego)

 

13. Powiatowy konkurs na świąteczną ozdobę wigilijną...

I miejsce - Michalina Zatorska

III miejsce - Jędrzej Kuśmierczyk

 

12. Mikołajkowe Zawody Pływackie dla Szkół Podstawowych Powiatu Sochaczewskiego

I miejsce - Zwolińska Michalina, Kat. I rocznik 2011-2012 (klasy 1-2)

III miejsce - Każmierczak Agata, Kat. I rocznik 2011-2012 (klasy 1-2)

I miejsce - Żużniew Oliwia, Kat. II rocznik 2009-2010 (klasy3-4)

II miejsce - Bińkowska Agata, Kat. II rocznik 2009-2010 (klasy3-4)

III miejsce - Postek Hubert, Kat. II rocznik 2009-2010 (klasy3-4)

I miejsce - Denisiewicz Zuzanna, Kat. III rocznik 2007-2008 (klasy5-6)

I miejsce - Szymański Franciszek, Kat. III rocznik 2007-2008 (klasy5-6)

III miejsce - sztafeta dziewcząt i chłopców

 

11. VI Mikołajkowy turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Sochaczewie

I miejsce - drużyna

 

10. Powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim "Let’s Sing in English"

I miejsce  - Alicja Markiewicz, kategoria: soliści klasy 1-3

III miejsce - Maja Jaworska, kategoria:  soliści klasy 4-6 

 

9. VI Sochaczewski Powiatowy Konkurs Historyczny

I miejsce - Mariusz Dąbrowski

I miejsce - Hanna Garbacz

III miejsce - Piotr Jarosiński

III miejsce - Jędrzej Kuśmierczyk

III miejsce - Maria Mleczko

 

8. Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym Dziewcząt i Chłopców

I miejsce - drużyna dziewcząt

I miejsce - drużyna chłopców

 

7. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

I miejsce - reprezentacja w składzie: Adam Wójcik i Filip Zygmunciak 

 

6. Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

II miejsce - Dominik Cieśla w kategorii soliści za wykonanie piosenki  „Chłopcy silni jak stal”

III miejsce - zespół w składzie: Marcelina Stasiak, Dominik Ciesla oraz Małgorzata Wojtkowiak za wykonanie piosenki „Deszcz jesienny”

 

5. Eiminacje do Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym chłopców

I miejsce - reprezentacja szkoły

 

4. XIV Powiatowe Dni Retoryki 

ZŁOTY CYCERON -  Weronika Szajewska, za fragment „Ani z Zielonego Wzgórza”

SREBRNY CYCERON -  Maria Mleczko, za fragment „Kuby i Buby”

BRĄZOWY CYCERON -  Eryk Chądzyński, za fragment „Mikołajka i innych chłopaków”


3. Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w badmintonie kat. dzieci 

I miejsce - drużyna (Szymański Franciszek i Zygmunciak Filip)


2. Powiatowe Igrzyskach młodzieży szkolnej w sztafetach przełajowych

I miejsce - drużyna dziewcząt młodszych
I miejsce - drużyna chłopców młodszych


1. Powiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych:

I miejsce - Maria Bolczak, II miejsce - Maja Koprowska
I miejsce - Piotr Brożek, II miejsce - Maciej Wasilewski

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość