przejdź do Sochaczew.pl
552180 odwiedzin

r. szk. 2018/2019

A A A

Prezentujemy sukcesy uczniów w roku szkolnym 2018/2019

(od szczebla miejskiego)


L.p. Kto? Miejsce Nazwa zawodów/konkursu
1. drużyna I

 

Mistrzostwa Powiatu
w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10X800 m Dziewcząt


 2. drużyna  III

 

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Podstawowych


3.  Stępniak Nikola  I

 

Mistrzostwa Powiatu
w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt


4.  Gołkowska Zofia 
III 

 

Mistrzostwa Powiatu
w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt


5.  drużyna  II 

 

Mistrzostwa Powiatu Dziewcząt
w Mini Koszykówce Dziewcząt


6. Hanna Garbacz  II 

 

Międzyszkolny Konkurs:

Ignacy Jan Paderewski (1860 – 1941)
– jego życie i twórczość w 100 – lecie odzyskania niepodległości


7. Nina Garbacz  III

 

Międzyszkolny Konkurs:

Ignacy Jan Paderewski (1860 – 1941)
– jego życie i twórczość w 100 – lecie odzyskania niepodległości


8. 

 

zespół:

Maria Mleczko

Dominik Cieśla 


 V Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej
pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew
 9.

 Maria Mleczko

Dominik Cieśla

III 

 

II Konkurs Wokalny „Polskie Drogi”,
organizator -  Sochaczewskie Centrum Kultury 


10. Piotr Pakuński III

 

Miejski Konkurs Matematyczny
"Mistrz Tabliczki Mnożenia"


11. Otylia Machcińska  Brązowy Cyceron

 

XIII Powiatowe Dni Retoryki
- kat. poezja Teresin 2018 r.

 

12. Maria Mleczko Brązowy Cyceron

 

XIII Powiatowe Dni Retoryki  
- kat. proza Teresin2018 r.


13. Joanna Wilczyńska  wyróżnienie

 

XIII Powiatowe Dni Retoryki
- kat. poezja Teresin 2018 r.


14.

Paulina Miłkowska 

I

 

V Sochaczewski Konkurs Historyczny
- kategoria klasy I - III 

 

15.

 

Antonina Kośmider 


III V Sochaczewski Konkurs Historyczny
- kategoria klasy I - III 
16. Franciszek Celeda   II

 

V Sochaczewski Konkurs Historyczny
- kategoria klasy IV 


17. Jędrzej Kuśmierczyk  III

 

V Sochaczewski Konkurs Historyczny
- kategoria klasy IV 


18. Mateusz Piotrowski  I

 

V Sochaczewski Konkurs Historyczny
- kategoria klasy V 


19. Nina Garbacz  I

 

V Sochaczewski Konkurs Historyczny
- kategoria klasy VI 


 20.

 

Adam Czajka

 Franek Szymański 


II 

Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego
w badmintonie

21.

 

Michalina Zatorska 

Weronika Szajewska


wyróżnienie

Powiatowy konkurs

na ozdobę świąteczną i kartkę bożonarodzeniową, 

organizator -  Sochaczewskie Centrum Kultury

22. Wiktoria Urbańska II

 

Powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim
‘Let’s Sing in English’ kat. soliści 1-3


23. Ewa Rejman I

 

Powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim
‘Let’s Sing in English’ kat. soliści 4 - 6


24.

Paulina Miłkowska

Pola Figut

II

 

Powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim
‘Let’s Sing in English’ kat. zespoły 1 - 3


25.

zespół

wyróżnienie

 

III Międzyszkolny Konkurs Piosenki W Językach Obcych,
klasy 1 -3


26.

zespół

II

 

III Międzyszkolny Konkurs Piosenki

W Językach Obcych, klasy 4 -6


27.

 

zespół:

Ewa Rejman,

 Alicja Krasucka,

Dominik Cieśla


I

III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

"Jam jest dudka"

28.

 

Drużyna dziewcząt


III Finały Międzypowiatowe w Pływaniu Drużynowym
29.

 

Drużyna chłopców

 

III Finały Międzypowiatowe w Pływaniu Drużynowym
30.

 

Zespół:

Alicja Krasucka,

Ewa Rejman,

Dominik Cieśla,

Maja Chruściel 


I

V Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

"Hej kolęda, kolęda"

31.

 

Drużyna chłopców


I Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej chłopców
32.

 

Tymona Orliński


 

wyróżnienie


 

Powiatowy Konkurs Tę książkę warto przeczytać!

 

33.

 

Mariusz Dąbrowski 

Franciszek Uczciwek


I Powiatowy Konkurs „Mistrz Matematyki”
dla uczniów klas III

 

34.


 

Mateusz Wągrocki


 

II


 

Powiatowy Konkurs „Mistrz Matematyki”
dla uczniów klas III


35.

 

Antoni Maciejski


 

III


Powiatowy Konkurs „Mistrz Matematyki”
dla uczniów klas III

 

36.


 

Wiktor Solski


 

I


 

Matematyczno – Przyrodniczego „ Matematyka wokół nas”
dla uczniów klas V


37.

 

Paulina Włodarczyk


II

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Dzieci
w Indywidualnych Biegach Przełajowych


38. Krzysztof Świnoga   Laureat

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 
pt.: „Bohaterowie czeskich bajek”.


39. Filip Jurczak I

 

Powiatowy Konkurs "Wydajemy własną książkę"

Organizator - Biblioteka Pedagogiczna w Sochaczewie


40. Lena Figut II

 

Powiatowy Konkurs "Wydajemy własną książkę"

Organizator - Biblioteka Pedagogiczna w Sochaczewie

 

41. Lilianna Poryszewska III

 

Powiatowy Konkurs "Wydajemy własną książkę"

Organizator - Biblioteka Pedagogiczna w Sochaczewie


42.  Nina Garbacz II

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – Planeta


43.  Ewa Rejman wyróżnienie

 

Międzypowiatowy Konkurs Piosenki Wakacyjnej 
"Chodaczek"


kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość