przejdź do Sochaczew.pl
435598 odwiedzin

Zestawienie wyników konkursów

A A A

związanych z patronem naszej szkoły  - Januszem Korczakiem

 

1. Miejski konkurs wiedzowy –  „Janusz Korczak przyjacielem dzieci”

 

- SZKOŁY PODSTAWOWE (I – III):

Miejsce

Ilość zdobytych punktów

Szkoła

I miejsce

49

SP7 Sochaczew

II miejsce

47

SP 2 Sochaczew

III miejsce

42

SP 4 Sochaczew

IV miejsce

37

SP 3 Sochaczew

 

- SZKOŁY PODSTAWOWE (IV – VI):

Miejsce

Ilość zdobytych punktów

Szkoła

I miejsce

56

SP 2 Sochaczew

II miejsce

46

SP 7 Sochaczew

III miejsce

45

SP 3 Sochaczew

IV miejsce

39

SP 4 Sochaczew

 

- GIMNAZJA:

Miejsce

Ilość zdobytych punktów

Szkoła

I miejsce

85

Gimnazjum 2 Sochaczew

II miejsce

81

Gimnazjum 1 Sochaczew

III miejsce

72

Gimnazjum 3 Sochaczew

  

2. Powiatowy konkurs literacki „Dzieci też są narodem”

 

- SZKOŁY PODSTAWOWE:

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Ewelina Staszek

SP Kozłów Biskupi

II miejsce

Aleksandra Chudzik

Kajetan Wilczak

SP 4 Sochaczew

SP 7 Sochaczew

III miejsce

Natalia Romanowska

SP Iłów

Wyróżnienie

Bartłomiej Kalbarczyk

Julia Skrobosz

Zuzanna Anyszewska

Karolina Barańska

Julia Więckowska

Marcel Walczak

Ewelina Zielonka

 

SP 2 Sochaczew

SP 4 Sochaczew

SP 7 Sochaczew

SP Wyczółki

SP 7 Sochaczew

SP 4 Sochaczew

SP Młodzieszyn

Wyróżnienie specjalne

Zuzanna Miłkowska

Sebastian Sierociński

Angelika Pawlicka

SP 4 Sochaczew

SP Feliksów

SP Młodzieszyn

 

- GIMNAZJA:

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Artur Kaźmierski

Gimnazjum 2 Sochaczew

II miejsce

Monika Grobelska

Gimnazjum 1 Sochaczew

III miejsce

Marta Czekalska

Gimnazjum 2 Sochaczew

Wyróżnienie

Ewelina Ćwiklińska

Mateusz Plichta

Julia Cichońska

Gimnazjum 2 Sochaczew

Gimnazjum 2 Sochaczew

Gimnazjum 2 Sochaczew

 

 3. Powiatowy konkurs na album o Januszu Korczaku

Klasy  1 – 3: „Bohaterowie książek Janusza Korczaka”

Klasy 4 – 6: „Różne oblicza Janusza Korczaka”

 

- SZKOŁY PODSTAWOWE (I – III):

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Sara Nalej

SP4 Sochaczew

II miejsce

Weronika Karwaszewska

SP 3 Sochaczew

III miejsce

Alicja Majorek

SP 3 Sochaczew

 

- SZKOŁY PODSTAWOWE (IV – VI):

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Weronika Guzik

SP Paprotnia

II miejsce

Natalia Kiełbasińska

SP 4 Sochaczew

III miejsce

Natalia Lot

SP Paprotnia

Wyróżnienie

Wiktoria Kuśmider

Olga Liberek

SP 3 Sochaczew

SP 4 Sochaczew

 

4. Powiatowy konkurs na prezentację multimedialną„Śladami Janusza Korczaka”

 

- SZKOŁY PODSTAWOWE:

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Wielogórska Anna

Liberek Olga

SP Wyczółki

SP4 Sochaczew

II miejsce

Ambroziak Jakub

SP 4 Sochaczew

III miejsce

Gasik Aleksandra

SP 7 Sochaczew

Wyróżnienie

Chądzyńska Julia

Brzoza Agata

Bojanowska Lena

SP 7 Sochaczew

SP 4 Sochaczew

SP 2 Sochaczew

 

- GIMNAZJA:

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Ambroziak Zuzanna

Gimnazjum 2 Sochaczew

II miejsce

Janicki Adrian

Gimnazjum Młodzieszyn

III miejsce

Pakoca Emilia

Gimnazjum Młodzieszyn

 

5. Konkurs plastyczny - „W świecie Janusza Korczaka”

 

-  PRZEDSZKOLA:

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Przedszkole

I miejsce

Kinga Figura

Miejskie Przedszkole nr 3 Sochaczew

Karol Orliński

Miejskie Przedszkole nr 1 Sochaczew

II miejsce

Alicja Błaszczyk

Miejskie Przedszkole nr 1 Sochaczew

Maja Martinek

Miejskie Przedszkole nr 3 Sochaczew

III miejsce

Kacper Jankowski

Miejskie Przedszkole nr 3 Sochaczew

Nina Garbacz

Miejskie Przedszkole nr 3 Sochaczew

 

- SZKOŁA PODSTAWOWA (0 – III):

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Paulina Szymańska

SP w Kątach

Magdalena Pawlik

SP 4 Sochaczew

Oliwier Grzeszczak

SP 4 Sochaczew

II miejsce

Filip Stanczewski

SP 4 Sochaczew

Aleksandra Modzelewska

Zespół Szkół w Rybnie

Bartłomiej Surmański

SP 4 Sochaczew

III miejsce

Jan Pawłowski

SP 4 Sochaczew

Nikola Małodobra

SP 4 Sochaczew

Marcinkowska Julia

SP 4 Sochaczew

 

- SZKOŁA PODSTAWOWA (IV – VI):

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Zuzanna Paduch

SP w Wyczółkach

Daniel Myczka

SP 3  Sochaczew

II miejsce

Maria Wilamowska

SP 4 Sochaczew

Julia Lutyńska

SP 2 Sochaczew

III miejsce

Filip Zimochocki

SP w Kozłowie Biskupim

Klaudia Szymańska

SP w Kątach

Patrycja Bączek

SP 7 Sochaczew

 

- GIMNAZJA:

Miejsce

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

I miejsce

Paulina Gajda

Gimnazjum 2 w Sochaczewie

II miejsce

Adam Janicki

Gimnazjum w Kątach

III miejsce

Agata Pindor

Gimnazjum w Wyczółkach

mb

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość