420639 odwiedzin

Rada Uczniów

Organizatorem życia uczniowskiego jest Rada Uczniów. Uczniowie zdobywają w szkole nie tylko wiedzę, ale mają również możliwość rozwijania swojej osobowości i realizacji wszystkich swoich pomysłów. Mogą tu atrakcyjnie spędzać wolny czas, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach pozalekcyjnych. Ponadto przez cały rok szkolny organizowane są okolicznościowe imprezy, przedstawienia, wystawy, wycieczki. Dzisiejsi uczniowie chętnie się uczą, startują w wielu konkursach, zawodach sportowych, godnie reprezentują szkołę w środowisku. Chętnie włączają się w akcje charytatywne i społeczne organizowane na terenie szkoły i miasta. Są obecni wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

PRZEWODNICZĄCA:

Maria Stasiak

ZASTĘPCY
PRZEWODNICZĄCEGO:

Zofia Garbacz

Julia Kawecka

SKARBNIK:
Małgorzata Zalewska

CZŁONKOWIE:
Maria Osmolak
Pola Greg
Oliwia Błędowska
Kacper Młyński
Karol Miłkowski
Bartosz Madej
Jan Janiak
Nina Garbacz
Maja Smolińska
Oliwier Makowiecki

Opieka: Jolanta Gerasik, Bożena Pytel.

kalendarz wydarzeń
czerwiec 2017
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
najnowsze zdjęcia

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie