Piknik sportowy i zakończenie roku w świetlicy szkolnej

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2013/2014 w świetlicy szkolnej odbył się piknik sportowy nad Bzurą. Podczas imprezy plenerowej dzieci próbowały swoich sił w skakaniu na skakance, w konkurencjach sportowych z piłką, a także w zabawach ruchowych. Piknik zakończył się słodkim poczęstunkiem, dzieci wróciły do szkoły podziwiając walory krajobrazowe doliny Bzury.

24 czerwca 2014 roku w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku świetlicowego 2013/2014. Wydarzenie to uświetniły występy małych artystów. W tegorocznym "Mam talent" wzięło udział dużo dzieci, a występy wyróżniały się wysokim poziomem artystycznym. Jak każdego roku uczniom, których postawa zasługiwała na wyróżnienie lub którzy zwyciężali w konkursach i wykazali się aktywną postawą podczas dyżurów świetlicowych zostały wręczone dyplomy i nagrody.

Wszyscy wychowawcy pracujący w świetlicy życzą uczniom BEZPIECZNYCH I SŁONECZNYCH WAKACJI!!!
Rodzicom dziękują za współpracę!!!

wychowawcy

24.06.2014