Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej w „Czwórce”

W piątek 6 czerwca 2014r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej w "Czwórce” - turniej gier i zabaw dla uczniów klas 6 z okazji zbliżającego się mundialu w Brazylii. Oprócz konkurencji czysto sportowych uczniowie wykazywali się wiedzą na temat piłki nożnej oraz Mistrzostw Świata. Impreza miała na celu integrację uczniów na poziomie klas 6, propagowanie zdrowego trybu życia oraz pasji do piłki nożnej, przypomnienie zasad fair play i kulturalnego kibicowania.
Każda klasa przygotowała maskotkę Mistrzostw oraz wykonała wspólnie piosenkę związaną ze sportem. Występy artystów oceniało Jury złożone z Rady Uczniów.  Sędziami  imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego.  Na trybunach panowała radosna atmosfera, a uczniowie oklaskami nagradzali popisy swoich kolegów.

Zwycięzcą okazała się klasa 6D, która dopiero po dogrywce pokonała klasę 6C. Wszystkim uczestnikom oraz ich wychowawcom dziękujemy za wspólną zabawę.
Scenariusz i prowadzenie - nauczyciel wychowania fizycznego Bartosz Targaszewski.

bt

06.06.2014