CZWÓRKA ZNOWU NA PODIUM !

W sobotę 07.06.2014 na terenach jednostki wojskowej w Bielicach odbyła się XXII edycja Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków, w których jak zwykle nasza szkoła wzięła aktywny udział, przygotowując do startu pełną obsadę 36 zawodników od klas I do VI ( po 3 osoby w każdym roczniku w kat. dziewcząt i chłopców ). W tym roku w łącznej klasyfikacji szkół podstawowych zajęliśmy III MIEJSCE i po raz piąty z rzędu nasi reprezentanci stanęli na podium odbierając ogromny puchar ufundowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Organizatorzy zawodów przygotowali dla najlepszych wartościowe nagrody rzeczowe, a za pierwsze miejsce był rower. Z całej naszej ekipy rower za I MIEJSCE otrzymał ZYGMUNCIAK KACPER z kl. 3F, ale pozostali również pobiegli wspaniale, gdyż 20- osób wywalczyło swoje punkty, przyczyniając się do sukcesu zespołowego. Miłym akcentem dla naszej reprezentacji było losowanie szczęśliwego numeru startowego, jeszcze przed rozpoczęciem biegów. Na tyle lat startów jeszcze nikomu z naszej szkoły nie udało się być tym szczęśliwcem i zostać wylosowanym do odbioru nagrody, jaką był rower. Tą osobą była Syperek Maria z kl. 1B Nr Startowy 1884 i jako nagrodę za uczestnictwo, otrzymała rower. Oto miejsca naszych zawodników, którzy wykazali się szczególnymi ambicjami i dobrym przygotowaniem fizycznym, gdyż punkty dla szkoły liczyły się do 30-miejsca:

1. Zygmunciak Kacper - 3F
  3. Olejniczak Patryk - 3F
  3. Surmański Piotr - 2A
  6. Michalak Amelia - 2C
  6. Biszczan Wiktor - 5E
  6. Skurzewski Kacper - 6B
  8. Bociek Michał - 6E
12. Przydworski Kacper - 5B
13. Adamczewski Karol - 1D
13. Biszczan Dawid - 6D
14. Rogoziński Kacper - 2C
16. Białobrzeski Patryk - 1E
17. Czajka Barbara - 6B
19. Marcinkowski Igor - 2E
19. Kwiatkowska Laura - 5B
21. Krzyżanowska Julia - 6B
22. Syperek Maria - 1B
28. Sierota Kamil - 5C
29. Palasik Martyna - 3C
29. Offerczak Filip - 2B

Opiekunami reprezentacji z klas I-III były panie:   Pszczółkowska Magdalena i Malinowska Mirosława
Opiekunami reprezentacji z klas IV-VI byli: pani Pytel Bożena, pan Pszczółkowski Michał, pan Maciągowski Piotr.

Piotr Maciągowski

09.06.2014