„Nasza szkoła wczoraj, dziś i jutro”

Dnia 29 kwietnia 2014r. klasy piąte wzięły udział w podsumowaniu projektu związanego z 50- leciem szkoły pt „Nasza szkoła wczoraj, dziś i jutro”. Zabawę rozpoczęto od wspólnego zaśpiewania dawnego szkolnego hymnu, którego wcześniej uczniowie nauczyli się na lekcji muzyki. Kolejnym zadaniem było rozwiązanie testu dotyczącego historii i patrona szkoły. W ramach projektu na lekcjach języka polskiego uczniowie pisali teksty literackie oraz wiersze. Najciekawsze z nich zostały zaprezentowane przez autorów. Nie obyło się również bez zabaw sportowych, tak ważnych w naszej szkole. Uczniowie biegali z  książką na głowie i w sztafecie z kluczem. Reprezentanci klas układali puzzle z wyróżnionym logo 50- lecia szkoły. Dużo zabawy uczniom sprawiło rysowanie portretów wychowawców klas piątych i późniejsze odgadywanie nazwisk nauczycieli.

Na zakończenie p. dyr. B. Lewandowska podziękowała wszystkim uczestnikom za zabawę, życzyła uczniom niezapomnianych chwil spędzonych w szkole i wręczyła pamiątkowe dyplomy.

zdj Jakub Walczak

Brygida Przydworska