Podsumowanie miejskich konkursów matematycznych

11 kwietnia 2014 roku na terenie naszej szkoły dokonano uroczystego podsumowania wyników:  XI EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „MISTRZ MATEMATYKI” DLA KLAS 3 oraz VIII EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZO – MATEMATYCZNEGO DLA KLAS 5. Organizatorem konkursów była nasza szkoła.

W spotkaniu udział wzięli zwycięzcy konkursów, uczniowie wyróżnieni, dyrektorzy, nauczyciele, a także  zaproszeni goście m.in.  Burmistrz Miasta Sochaczew  Piotr Osiecki. Uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczyniami zaprezentowali ciekawe, bogate w treści  przedstawienie pt. „W Polsce bije serce świata”. Dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor Ewy Malinowskiej oraz Pana Burmistrza  otrzymali:

W kategorii klas 3:

Połeć Aleksandra – I MIEJSCE  SP 7,

Kuligowska Barbara – II MIEJSCE SP7,

Piotr Wolski – II MIEJSCE SP3,

Truszkowski Kacper – II MIEJSCE SP7,

Kuśmierczyk Mateusz – III MIEJSCE SP4,

Wylot Adam – III MIEJSCE SP7

Drużynowo: I MIEJSCE – SP7, II MIEJSCE -  SP4, III MIEJSCE - SP3.

W kategorii klas 5:

Jagiełło Dominika – I MIEJSCE SP4,

Grzybowska Izabela – I MIEJSCE SP4,

Kreps Mateusz – II MIEJSCE SP4,

Gradziński Mateusz – III MIEJSCE SP7

Drużynowo: I MIEJSCE – SP4, II MIEJSCE - SP 3, III MIEJSCE - SP7.

Nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursów otrzymali od Pani Dyrektor i Pana Burmistrza podziękowania i dyplomy za rozbudzanie zainteresowań uczniów i inspirowanie do zgłębiania wiedzy. Wszyscy nauczyciele otrzymali także podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie konkursów.

S. P.

14.04.2014