II Turniej Szkół Podstawowych rugby TOUCH na hali MOSiR

Turniej został zorganizowany przez trenerów i działaczy RC "Orkan" i UKS "Osiemdziesiątka". Głównym sponsorem RC "Orkan" i UKS "Osiemdziesiątka" oraz akcji promowania rugby wśród dzieci i młodzieży jest Burmistrz Miasta Sochaczewa, Urząd Miasta i Gminy Sochaczew. Akcji popularyzacji rugby wśród dzieci i młodzieży w Sochaczewie patronuje Ambasada Nowej Zelandii. Turniej rozegrano na hali MOSiR Sochaczew, poczęstunek dla uczestników turnieju ufundowali: Bakoma, Skup owoców i warzyw Pana Z. Mazgaja, Lukrecja. Specjalne podziękowania dla pana Andrzeja Misiaka za pomoc w organizacji turnieju.

W turnieju wystartowało 6 drużyn w dwóch kategoriach (klasy V i VI).

W finale klas V SP4 pokonało SP3 4:2 punkty położyli Kiewel 2, Kocimski 1, Biszczan 1.

Ostateczna kolejnosc turnieju klas V
Kategoria V klasy
1. SP4 Sochaczew
2. SP3 Sochaczew
3. SP7 Sochaczew
4. SP2 Sochaczew
5. SP Międzyborów II
6. SP Międzyborów I

Zwycięski zespół SP4 Sochaczew: Szymon Kiewel, Kacper Kiewel, Igor Kocimski, Olek Psiuk, Wiktor Biszczan, Daniel Feliga, Michał Janicki. Trener Bartosz Targaszewski.

W finale klas VI SP4 pokonało SP3 2:1 punkty położyli Barucha 1, Kitliński 1

Ostateczna kolejnośc turnieju klas VI

Kategoria VI klasy
1. SP4 Sochaczew
2. SP3 Sochaczew
3. SP Kąty I
4. SP2 Sochaczew
5. SP7 Sochaczew
6. SP Kąty II

Zwycięski zespół SP4 Sochaczew: Dominik Barucha, Sebastian Kitliński, Klaudiusz Frankowski, Dominik Węzowczyk, Szczepan Felczak, Kacper Kopka, Dawid Biszczan. Trener Bartosz Targaszewski.

Sędziowie: Marcin Stencel, Jakub Seklecki, Emil Kowalewski
Sędzia główny, koordynator akcji: Maciej Sylwester Misiak

Trenerem SP2 był nauczyciel wychowania fizycznego pracujący w naszej szkole Tomasz Malesa.

bt

23.11.2013