przejdź do Sochaczew.pl
573213 odwiedzin
II Runda Ligii Pływackiej

15.11.2013 na pływalni "Orka" w Sochaczewie odbyły się zawody - II Runda Ligii Pływackiej, organizowane przez UKS Dwójka Sochaczew. Z naszej szkoły ponownie wystartowała liczna grupa zawodników, którzy uzyskali dobre rezultaty i zajęli szereg czołowych miejsc.

Kategoria I Dziewczęta klasy 1-3 styl motylkowy oraz styl grzbietowy-eliminacje (w nawiasie finał):

2. Domańska Zuzanna - 3B 50,33 grzbiet. 47,64 (48,0) - 32 punkty po II rundach
3. Pilaszek Julia - 4E 1:13,99 grzbiet. 1:01,96 (1:03,54) - 20 pkt.
4. Falkowska Oliwia - 3B 1:22,62 grzbiet. 1:16,82 (1:21,84) - 14 pkt.
5. Palasik Martyna - 3C (dyskw.) grzbiet. 58.59 (57,75) - 15 pkt.

Kategoria I Chłopcy klasy 1-3 styl motylkowy oraz styl grzbietowy:

1. Bołoz Wojciech - 3A 55,69 grzbiet 52,25 - 36 punktów po II rundach

Kategoria II Dziewczęta klasy 4-6 styl motylkowy oraz styl grzbietowy eliminacje (w nawiasie finał):

3. Czajka Barbara - 6B 45,15 grzbiet.43,28 (43,72) - 16 punktów po II rundach
5. Tępczyk Patrycja - 4A 50,07 grzbiet. 47,46 - 3 pkt.
   Gajda Dominika - 6E grzbiet.44,84 (45,76) - 4 pkt.
   Wylot Anna - 4A 53,5  grzbiet. 53,56 - 2 pkt.
   Adamiak Agnieszka - 5A 56,22 grzbiet. 51,83
   Siekierska Karina - 6E 57,9 grzbiet. 50,68
   Januszewska Ewa - 5B 1:06,82 grzbiet. 46,65
   Buczyńska Natalia - 5B 1:06,40 grzbiet. 55,02
   Kaczorowska Julia - 6E grzbiet. 49,87
   Jakubowska Olga - 6B grzbiet. 49,89
   Ulicka Wiktoria - 6D grzbiet. 51,11
   Wątor Alicja - 6C grzbiet. 59,34
   Rutkowska Aleksandra - 5D grzbiet. 1:10,07

Kategoria II Chłopcy klasy 4-6 styl motylkowy oraz styl grzbietowy eliminacje (w nawiasie finał):

1. Komendarek Mikołaj - 6A 35,39 grzbiet. 38,87 (37,85) - 36 punktów po II rundach
   Matczak Bartłomiej - 6E 52,73 grzbiet. 46,73
   Szymański Adam - 6B 59,25 grzbiet. 52,46
   Winnicki Michał - 6C 1:15,12 grzbiet. 57,28
   Przemyłski Mateusz - 4C 1:23,16 grzbiet. 1:00,60
   Bidiuk Dominik - 6E 1:22,82 grzbiet. 1:06,19
   Piętak Wiktor - 4E 1:34,27 grzbiet. 1:00,08
   Małodobry Maciej - 4C 1:21,77 grzbiet. 1:18,77
   Czubak Adam - 5C grzbiet. 47,37
   Miedziński Piotr - 6E 1:00,01
   Pawłowski Szymon - 4A grzbiet. 57,88
   Surmański Bartek - 4A 1:43,11 grzbiet. 1:14,51     

                                                    Piotr Maciągowski

A A A
15.11.2013
godz.22:58
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość