11 listopada w naszej szkole

11 listopada obchodzimy rocznicę Odzyskania Niepodległości. W naszej szkole uroczyste obchody odbyły się już  8 listopada – w piątek. Uczniowie klasy 6e i dwie osoby z klasy 6d, pod kierunkiem wychowawczyni klasy 6e, przygotowali uroczystą akademię.

Zadbaliśmy o podniosły i uroczysty charakter występu. Odświętne stroje z biało-czerwonymi szarfami, dekoracja Sali – o to też zadbała klasa 6e.

Uczniowie bardzo starannie przygotowali recytacje, utwory Chopina i pieśni patriotyczne wzbogaciły występ.

Przygotowana uroczystość znalazła uznanie u p. Dyrektor i wszystkich oglądających.

Z. P.

Dnia 13.11.2013 nasza klasa jeszcze obchodziła Święto Niepodległości Polski. Tym razem przygotowaną akademię pokazaliśmy rodzicom i dziadkom. Wiele osób wzruszyło się, a występ został nagrodzony ogromnymi brawami.

Jesteśmy usatysfakcjonowani, że wysiłek, jaki włożyliśmy w nasz program, został doceniony również przez rodziców.

Uczniowie klasy 6e

13.11.2013