Zakończenie roku szkolnego klas I - VI

28 czerwca 2013 roku to dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi początek wakacji. Na uroczystym zakończeniu, które rozpoczęło się o godzinie 9:00 spotkali się uczniowie klas od pierwszej do piątej.  Najlepsi uczniowie, wyróżniający się sportowcy i aktywnie pracujący uczniowie otrzymali nagrody z rąk pani dyrektor Ewy Malinowskiej. Była to również dobra okazja, aby podziękować rodzicom za ich wsparcie i bezinteresowną pomoc.

Już we wrześniu wszyscy uczniowie po zasłużonym i bezpiecznym wypoczynku spotkają się w murach szkoły. Niestety zabraknie wśród nich absolwentów, którzy  spotkali się na zakończeniu o godzinie 11:00. Z żalem pożegnali się z nauczycielami i  rówieśnikami. Pożegnali CZWÓRKĘ. Ta niezwykła gromada 111 uczniów, zapisze się w historii szkoły. Będziemy długo pamiętali ich występy, sukcesy sportowe i doskonałe wyniki w nauce. Wzruszającym programem artystycznym przygotowanym pod kierunkiem pani Bożeny Stefaniak jeszcze raz udowodnili, że są wyjątkowi.

Wakacje rozpoczęte. Wypoczywajmy wszyscy wesoło i bezpiecznie. Spotykamy się już 2 września.

Galeria zdjęć (klasy 1 - 5)

Galeria zdjęć (klasy 6)

A. R