przejdź do Sochaczew.pl
562602 odwiedzin
Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Kamionie

Zawody Międzypowiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kamionie.

Dnia 9 października reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Finale Międzypowiatowych Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kamionie, gdzie na leśnych ścieżkach imienia Roberta Lewandowskiego rywalizowano na dystansie 10x800m w kategorii szkół podstawowych. W rywalizacji wzięły udział po dwie najlepsze drużyny z powiatów: Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Warszawa Zachodnia oraz Żyrardów. Na starcie dziewczyn stanęło 8 drużyn, ostatecznie nasza szkołą zajęła 6 miejsce.

8 Radziejowice

W rywalizacji chłopców również uczestniczyło 8 szkół, nasi uczniowie zajęli podobnie jak dziewczynki 6 miejsce.

Na zawody wojewódzkie awans wywalczyły po dwie najelpsze drużyny z każdego biegu.

Skład dziewcząt:  Zuzanna Denisiewicz, Łucja Zatorska, Marysia Kupis,  Oliwia Sutkowska, Oliwia Kubiszewska, Asia Wilczyńska, Karolina Świnoga, Otylia Machcińska, Maja Koprowska, Marysia Bolczak,  Zosia Połubińska.

opiekun Bartosz Targaszewski

skład chłopców: Piotr Brożek, Maciek Wasilewski, Olek Siemieniec, Dominik Białobrzeski, Franek Stawicki, Mateusz Wojda, Eryk Chądzyński,  Franek Szymański, Natan Karasek, Raian Dulla, Eryk Makulski, Jakub Pawoniak.