Dwa złota w biegach

Dwa złota w sztafetowych biegach przełajowych w Kamionie.

W dniu 4 października młodzi lekkoatleci rywalizowali w Powiatowych Igrzyskach młodzieży szkolnej w sztafetach przełajowych. Impreza ta odbywa się cyklicznie na leśnych trasach imienia Roberta Lewandowskiego. Najlepsze dwie drużyny z każdego biegu otrzymały kwalifikacje na zawody międzypowiatowe, które odbędą się 9 października w tym samym miejscu. Dystans jaki pokonywali zawodnicy to 10x800m.

Na zawodach pojawili się także Monika Pietrzyk – wójt gminy Młodzieszyn, Mirosław Domińczak – prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, Marzena Cichy – dyrektor Szkoły Podstawowej  im. gen. bryg. Franciszka Włada w Kamionie, Marcin Odolczyk – rzecznik Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Rolą zaproszonych gości było także wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych drużyn sztafetowych.  Sędzią głównym był Zenon Grąbczewski, trener LA i sekretarz PSZS.

Klasyfikacja końcowa - Szkoły Podstawowe

Dziewczęta młodsze: 1. SP 4 Sochaczew, 2. SP Kozłów Biskupi, 3. SP Teresin, 4. SP Iłów, 5. SP 7 Sochaczew, 6 .SP Młodzieszyn.

Chłopcy młodsi: 1. SP 4 Sochaczew, 2. SP Kozłów Biskupi, 3. SP Brochów, 4. SP 7 Sochaczew, 5. SP Iłów, 6. SP Młodzieszyn, 7. SP Teresin.

Skład dziewcząt:  Zuzanna Denisiewicz, Łucja Zatorska, Marysia Kupis,  Oliwia Sutkowska, Oliwia Kubiszewska, Asia Wilczyńska, Karolina Świnoga, Otylia Machcińska, Maja Koprowska, Marysia Bolczak,  Zosia Połubińska, Weronika Heleniak.

opiekun Bartosz Targaszewski

skład chłopców: Piotr Brożek, Maciek Wasilewski, Olek Siemieniec, Dominik Białobrzeski, Franek Stawicki, Mateusz Wojda, Eryk Chądzyński,  Franek Szymański, Natan Karasek,Raian Dulla, Eryk Makulski, Jakub Pawoniak.

opiekun Tomasz Malesa.

tekst. Bartosz Targaszewski