Wybraliśmy Radę Uczniów

Mamy nową Radę Uczniów.

O tym, co się dzieje w szkole, mogą współdecydować również uczniowie. I dlatego tak ważne jest, aby odpowiedzialnie wybierali tych, którzy będą reprezentować całą społeczność uczniowską w Radzie Uczniów.

23 września uczniowie naszej szkoły głosowali w wyborach do Rady Uczniów. Wcześniej mogli zapoznać się z plakatami wyborczymi kandydatów. I większością głosów zdecydowali, że w tym roku szkolnym przewodniczącą Rady zostaje Nadia Karasek z kl. 5g, jej zastępcami – Alicja Kowalska z kl. 6g oraz Maciej Wasilewski z kl. 6e. Funkcję skarbników będą pełnić: Antonina Kośmider z kl. 4c, Jędrzej Kuśmierczyk z kl. 5f oraz Maria Mleczko z kl. 6b.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji ciekawych pomysłów, które wzbogacą życie uczniów naszej szkoły.

MK

23.09.2019