...do pierwszej klasy idę pierwszy raz.....

Dziś o godz. 9:00 po raz pierwszy zabrzmiał dzwonek dla 75 uczniów klas pierwszych naszej szkoły. Razem z pierwszakami rok szkolny 2019/2020 na hali rozpoczęli uczniowie klas IV,V,VI.

Społeczność uczniowską powitała p. dyr. Anna Kuliś życząc wszystkim uczniom samych sukcesów i najlepszych ocen.

Szczególnie serdeczne słowa skierowała do trochę stremowanych i lekko zdenerwowanych pierwszaków i ich rodziców.

Wszyscy zgromadzeni wysłuchali krótkiej części artystycznej związanej z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej w wykonaniu uczniów klas szóstych.

Delegacje złożyły kwiaty w kąciku patrona szkoły Janusza Korczaka oraz pod tablicą poświęconą majorowi Feliksowi Kozubowskiemu, która znajduje się przy Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.

M.P.

02.09.2019