Liga Mistrzów Czwórki 2018/2019

Wychowawca, który nie wtłacza, a wyzwala, nie ciągnie, a wznosi, nie ugniata,
a kształtuje, nie dyktuje, a uczy, nie żąda, a zapytuje, przeżyje wraz z dzieckiem wiele natchnionych chwil. /
Janusz Korczak Jak kochać dziecko

Na sukces młodego człowieka składa się grono innych osób. W przypadku Mistrzów ,,Czwórki” są to oni sami, ale także rodzice, ponieważ zawsze troszczą się o swoje pociechy i zachęcają je do aktywności intelektualnej
i fizycznej oraz nauczyciele, którzy przygotowują uczniów do licznych konkursów, dbają o ich rozwój oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności.

17 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
w Sochaczewie odbyła się jedenasta gala rozdania nagród wyróżniającym się uczniom, czyli Liga Mistrzów ,,Czwórki”. Rok szkolny 2018/2019 obfitował w wiele sukcesów naszych podopiecznych, którzy brali udział w wielu konkursach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim. Młodzież sprawdzała się w zawodach sportowych, konkursach językowych, literackich, matematyczno-przyrodniczych, wokalnych i tanecznych, dlatego mogła wziąć udział w uroczystym plebiscycie. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i słoniki mające przynieść im szczęście, natomiast rodzicom i nauczycielom wręczono listy gratulacyjne. Uroczystość uświetniły utalentowane dzieci, które mogły pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i wyrazami uznania. Po wręczeniu nagród uhonorowana młodzież stanęła do pamiątkowego zdjęcia. Na koniec na Mistrzów czekał słodki poczęstunek.

Gratulujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom i życzymy kolejnych sukcesów. Niech grono Mistrzów ,,Czwórki” nieustannie się powiększa.

zdj. M. Szygalska

Monika Pakoca