Czwarty raz biliśmy rekord czytania!

362 osoby włączyły się w naszej szkole do akcji bicia rekordu masowego czytania pod hasłem Jak nie czytam, jak czytam.

Jest to najpopularniejsza w Polsce akcja, wymyślona w 2016 r. przez redakcję pisma dla bibliotekarzy Biblioteka w Szkole. Organizatorami są szkoły i przedszkola w całej Polsce. Co roku w biciu rekordu czytania bierze udział przeszło 2 tysiące placówek i ponad 400 tysięcy uczestników.

W naszej szkole akcja z roku na rok gromadzi coraz więcej osób, które pokazują, że lubią czytać, a czytanie to dobry wybór i czynność powszechna i lubiana… Uczniowie, nauczyciele z paniami dyrektorkami na czele, pracownicy niepedagogiczni naszej szkoły – w sumie 362 osoby oddało się 6 czerwca 2019r. na „starej” sali gimnastyczne, miłej lekturze wybranych przez siebie książek.

Jako organizatorka akcji bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w heppeningu i poparli nas!

JD