Zielona Szkoła w Kulce

W dniach 29 – 31 maja klasy 5a, 5e i 5f wybrały się do Ośrodka Wypoczynkowego „Kulka”. Jest on położony w lesie, z dala od zgiełku miasta. To wymarzone miejsce dla tych, którzy uwielbiają dobrą zabawę i aktywny wypoczynek w otoczeniu natury.

W środę trochę wystraszyła nas pogoda, bo wyjeżdżaliśmy z Sochaczewa w strugach deszczu, ale już na miejscu nie sprawiła nam, na szczęście, zawodu. Mogliśmy uczestniczyć we wszystkich zajęciach, a czekało na nas aż dziesięć bloków zajęciowych. Jednym najbardziej podobał się park linowy czy strzelnica paintballowa, inni sprawdzili się jeżdżąc na segwayu czy wchodząc na wieżę ze skrzynek. Mnóstwo śmiechu było przy walkach sumo i mega twisterze. Jednym słowem każdy znalazł coś dla siebie i te dni spędziliśmy bardzo aktywnie.

Zielona szkoła była nie tylko świetną zabawą, ale dawała też szansę na lepsze poznanie się i zintegrowanie, również z rówieśnikami z innych klas. W piątek, wypoczęci i w dobrych humorach, wróciliśmy do domu.

AW

01.06.2019