Szkolny Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka

31 maja w godzinach od 9:00 do 12:00 wszystkie dzieci z klas 0-6 miały okazję do świetnej zabawy przygotowanej i przeprowadzonej przez Zespół Nauczycieli Wychowywania Fizycznego.

Oficjalnego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Anna Kuliś.

Olimpijski Znicz zapalili wybitni sportowcy „czwórki” Paulina Włodarczyk 6C, Adam Czajka 6C i Piotr Michalak 6B.

Konkurencje sportowe odbywały się w hali sportowej oraz na boisku zewnętrznym. Piękna pogoda dodała dobrego humoru wszystkim uczestnikom. Dobrej zabawie służyła również doskonała organizacja spotkania.

Na terenie zewnętrznym można było wziąć udział w dodatkowych konkurencjach: skoku w dal, biegu na 1 długość bieżni, oraz biegu na 40m.

W sali gimnastycznej każdy uczestnik mógł sprawdzić się w rzutach do kosza na czas, celności rzutów woreczkami do wiaderka oraz przeskoków na skakance na czas.

Najlepsi sportowcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

O godzinie 12 w hali sportowej rozegrano mecz uczniowie – nauczyciele który skończył się nieznaczną wygraną nauczycieli.

Zdj. B. Zakrzewska

B. T.