Uczniowie „Czwórki” odnoszą sukcesy jako twórcy własnych książek!

Każdy, kto chce wziąć udział w powiatowym konkursie Wydajemy własną książkę organizowanym corocznie przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sochaczewie, musi stworzyć, czyli napisać, zilustrować a następnie „wydać” własną książkę na zadany temat. W tym roku trzeba było napisać książkę na temat: (…) zaczęło się na dworcu w Sochaczewie. Okazało się, że nasi uczniowie stworzyli przepiękne książki, które doceniło jury.

15 maja 2019r. w Urzędzie Miasta, na uroczystej konferencji, nasi uczniowie usłyszeli wspaniałe nowiny…

Oto zwycięzcy w kategorii klasy 4 – 6 :

1. miejsce - Filip Jurczak, 6B - Niespełniona miłość
2. miejsce - Lena Figut, 5B - Wszystko zaczęło się na dworcu w Sochaczewie… i tu się skończyło
3. miejsce - Lilianna Poryszewska, 5D - Podróż w przeszłość, która zaczęła się na dworcu w Sochaczewie

Wyróżnienia:
Alicja Krasucka, 6B - Znajome oczy
Jędrzej Kuśmierczyk, 4F - Psia opowieść

Imponujący rezultat! Wszystkie miejsca „na pudle” zajęte przez uczniów naszej szkoły! Podziękowania i gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!

Przy okazji organizatorzy zdradzili, jaki będzie temat przyszłorocznego konkursu: Jakie tajemnice kryją ruiny sochaczewskiego zamku? - może warto pomyśleć nad własną książką na taki temat?

Wszystkie nagrodzone prace będzie można obejrzeć w Pedagogicznej Bibliotece w Sochaczewie, przy ul. Żeromskiego 39A, w Sochaczewie.

PS Nagrodzoną pracę – własną książkę autorstwa Filipa Jurczaka pt. Niespełniona miłość - można przeczytać klikając w link ksiazka Filip.doc

JD