Wkrótce ferie, czas ...

Mamy za sobą półmetek roku szkolnego. Wkrótce rozpoczną się ferie zimowe - czas pełen swobody i radości. Nie możemy jednak w tym okresie zapomnieć o właściwym zachowaniu. Dlatego uczniowie klasy 2d pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali apel na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas 0 - VI, którego głównym celem było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Program uroczystości szkolnej zawierał również elementy wychowania komunikacyjnego.

Rady i przestrogi, jak zachować się na śniegu i lodzie, miały uwrażliwić uczniów na odpowiednie zachowanie w czasie ferii zimowych i uświadomić konsekwencje nierozważnych zachowań.

Po przedstawieniu odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu zbiórki makulatury i puszek aluminiowych. Przedstawicielki Rady Rodziców wręczyły uczniom nagrody i dyplomy.

Miłego wypoczynku

życzy