Zagraliśmy w 27 Finale WOŚP

W czwartek  i w piątek 10 i 11 stycznia zorganizowaliśmy na terenie szkoły loterię fantową oraz licytacje (min  koszulki z 27 Finału, kalendarza WOŚP, piłki nożnej z ostatnich mistrzostw świata). Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem uczniów, rodziców i nauczycieli.

W tym roku zbieraliśmy na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Z loterii i licytacji uzyskaliśmy 4 445,00 zł.

W niedzielę 13 stycznia 34 wolontariuszy brało udział w ulicznej zbiórce pieniędzy. Spotkaliśmy na swojej drodze ludzi, którym los chorych dzieci nie jest obojętny. Była to niedziela bezinteresownej pomocy. Mieszkańcy Sochaczewa chętnie wrzucali datki do naszych puszek. Otrzymywali od nas symboliczne serduszka ale my wiemy, że w ich piersiach biją serca wielkie,  gorące i pomocne.

W ulicznej kweście zebraliśmy 12 575,63 zł.

Razem na rzecz WOŚP przekazaliśmy 17 020,63 zł.

O swoich tegorocznych działaniach związanych z Finałem 27 WOŚP opowiedzieliśmy na antenie lokalnego radia.

Dziękujemy Pani Dyrektor Annie Kuliś za zapewnienie nam bezpieczeństwa, ciepłą herbatę i możliwość ogrzania się w szkole.

Nauczycielom i rodzicom za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem podczas ulicznej zbiórki oraz za pomoc w liczeniu zebranych pieniędzy.

Firmie Zatorski za pyszne pączki, które dodawały nam energii podczas kwesty.

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali fanty na loterię i rzeczy na licytacje.

Naprawdę pomaganie jest dziecinnie proste!

J. G. i B. P.

14.01.2019