XII powiatowy międzyświetlicowy konkurs plastyczny na ozdobę choinkową

Dnia 19 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie XII powiatowego, międzyświetlicowego konkursu plastycznego na najładniejszą i najciekawszą ozdobę choinkową. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i oryginalnych ozdób choinkowych wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Z dostarczonych prac została stworzona wystawa pokonkursowa. Autorzy najbardziej pomysłowych ozdób zostali nagrodzeni cennymi upominkami. Spotkanie umilił występ uczniów uczęszczających do naszej świetlicy, którzy zaprezentowali inscenizację słowno - muzyczną, pt.: "Boże Narodzenie jest już tuż, tuż...". Spotkanie jak co roku jest cenną lekcją wymiany doświadczeń pomiędzy nauczycielami pracującymi w innych świetlicach szkolnych w powiecie sochaczewski.

wychowawcy