Wyróżnienia…

Dnia 14 grudnia 2018 r. podsumowano Powiatowy konkurs na ozdobę świąteczną i kartkę bożonarodzeniową zorganizowany prze SCK Sochaczew. Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu sochaczewskiego. Jurorzy oceniali prace w 4 kategoriach wiekowych:
- przedszkola i zerówki
- klasy 1-3
- klasy 4-6
- klasy 7-8
Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do udziału w konkursie. Do opiekuna p. Mirosławy Szygalskiej wpłynęło bardzo wiele pomysłowych, oryginalnych i estetycznie wykonanych ozdób. Jurorzy konkursu w kategorii klas 4-6 wyróżnili prace Michaliny Zatorskiej z klasy 5a i Weroniki Szajewskiej z klasy 5c. Uczennice odebrały nagrody i pamiątkowe dyplomy. Zwyciężczyniom gratuluję a wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie dziękuję za wykonanie prac i już zapraszam do udziału w następnym roku.
Oto kilka zdjęć wykonanych przez p. E. Zatorską.

Mirosława Szygalska