przejdź do Sochaczew.pl
551879 odwiedzin
4 puchary w Mikołajkowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew

07.12.2018 na pływalni w Sochaczewie UKS "Dwójka", we współpracy z MOSiR zorganizowali Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew. Nasza 40 osobowa drużyna startowała w kat. dziewcząt i chłopców zdobywając wiele czołowych miejsc w wyścigach eliminacyjnych, finałowych oraz w rywalizacji sztafet mieszanych, 2 dziewczęta + 2 chłopców. Po zawodach wróciliśmy do szkoły z 4 PUCHARAMI za sztafety, nagrodami rzeczowymi, a  zawodnicy indywidualnie z wieloma medalami. Najbardziej radosnym momentem dla reprezentantów z naszej szkoły był ten, gdy w kategorii sztafet nasi zawodnicy zajęli całe podium (w sumie 12 osób). Podobnie było w wyścigu finałowym chłopców (klasy 5-6), gdzie cała trójka była z SP Nr 4. Oto wyniki jakie uzyskali nasi reprezentanci:

 D Z I E W C Z Ę T A

 Kategoria I: rocznik (2010 - 2011)

 3 MIEJSCE: Żużniew Oliwia 3A - (25,29) - FINAŁ 24,68

 Kategoria II: rocznik (2008 - 2009)

 2 MIEJSCE: Szymańska Ewa 5E - (43,68) - FINAŁ 43,95

 Pozostałe czasy dziewcząt z wyścigów eliminacyjnych:

 Wożniak Julia 5E - (52,65)

 Bińkowska Agata 4I - (57,37)

 Borucka Zuzanna 4I - (1:00,33)

 Każmierczak Zuzanna 4A - (1:02,46)

 Morga Natalia 4B - (1:03,44)

 Gontarczyk Zofia 4A - (1:08,56)

 Kucharska Alicja 4A - (1:09,47)

 Kategoria III: rocznik (2006 - 2007)

  2 MIEJSCE: Denisiewicz Zuzanna 5B - (33,18) - FINAŁ 33,41

 3 MIEJSCE: Stępniak Nikola 6E - (34,90) - FINAŁ 34,49

 5 MIEJSCE: Gołkowska Zofia 6C - (35,53) - FINAŁ 35,23

  Pozostałe czasy dziewcząt z wyścigów eliminacyjnych:

  Szydlik Joanna 6C - (38,10)

 Garbacz Nina 6B - (38,44)

 Rucińska Adrianna 6F - (44,74)

 Kucharska Amelia 6B - (45,50)

 Przemyłska Natalia 6C - (46,93)

  C H Ł O P C Y

  Kategoria I: rocznik (2010 - 2011)

  3 MIEJSCE: Postek Hubert 3A - (22,40) - FINAŁ 21,83

  Kategoria II: rocznik (2008 - 2009)

  1 MIEJSCE: Chądzyński Eryk 5E - (40,07) - FINAŁ 39,34

 3 MIEJSCE: Brożek Piotr 5E - (44,28) - FINAŁ 41,22

 Pozostałe czasy chłopców z wyścigów eliminacyjnych:

 Piętak Daniel 4B - (53,31)

 Chrząszcz Michał 4E - (54,59)

 Marczewski Marcel 4A - (54,84)

 Łukasik Michał 4I - (57,81)

 Kowalski Julian 3C - (1:03,80)

 Kliszcz Franciszek 4I - (1:05,99)

 Kisiołek Adam 3A - (1:13,28)

  Kategoria III: rocznik  (2006 - 2007)

  1 MIEJSCE: Szymański Wiktor 6B - (32,03) - FINAŁ 31,38

 2 MIEJSCE: Szymański Franciszek 5G - (32,72) - FINAŁ 31,81

 3 MIEJSCE: Czajka Adam 6C - (35,47) - FINAŁ 33,79

 5 MIEJSCE: Walczak Mateusz 6E - (35,09) - FINAŁ 34,99

 6 MIEJSCE: Zygmunciak Filip 5G - (37,28) - FINAŁ 37,27

  Pozostałe czasy chłopców z wyścigów eliminacyjnych:

  Palasik Maciej 5B - (39,50)

 Michałowski Wojciech 6B - (40,30)

 

W wyścigu sztafety młodszej, która wywalczyła II MIEJSCE wystartowali: (Bińkowska Agata 4I, Borucka Zuzanna 4I, Łukasik Michał 4I, Kowalski Julian 3C) 

W wyścigach sztafet starszych wystartowaliśmy 3 sztafetami, gdzie wszystkie zajęły miejsca na podium.

 Sztafeta Nr 1: (Denisiewicz Zuzanna 5B, Stępniak Nikola 6E, Szymański Wiktor 6B, Szymański Franciszek 5G) - I MIEJSCE

 Sztafeta Nr 2: (Gołkowska Zofia 6C, Szydlik Joanna 6C, Czajka Adam 6C, Walczak Mateusz 6E) - II MIEJSCE

 Sztafeta Nr 3: (Garbacz Nina 6B, Rucińska Adrianna 6F, Zygmunciak Filip 5G, Palasik Maciej 5B) - III MIEJSCE

 

Opiekunami podczas zawodów byli: Bożena Pytel i Piotr Maciągowski                      

 

 PIOTR MACIĄGOWSKI

A A A
07.12.2018
godz.20:39
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość