Podsumowanie roku 2017/2018 Szkolnego Związku Sportowego

Dnia 30.11.2018 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego roku sportowego 2017/2018 oraz oficjalne otwarcie nowego sezonu szkolnych zmagań. Gościem specjalnym wydarzenia był polski lekkoatleta specjalizujący się w rzucie dyskiem, podwójny wicemistrz olimpijski, multimedalista imprez rangi światowej – Piotr Małachowski. W trakcie trwania uroczystości Dyrektor Szkoły Pani Anna Kuliś odebrała puchar za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego kategorii szkół podstawowych - "dzieci", Natomiast nauczyciele Tomasz Malesa i Bartosz Targaszewski otrzymali indywidualne wyróżnienia za przygotowanie uczniów do XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dominacja i pierwsze miejsce w rankingu wszystkich szkół podstawowych naszego powiatu to efekty pracy wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego uczących w szkole.

B. T.