Otrzęsiny Klas Czwartych

Dnia 10 października odbyły się w naszej szkole Otrzęsiny Klas Czwartych.

W wydarzeniu wzięli udział uczniowie wszystkich dziewięciu klas czwartych wraz z wychowawcami. Celem imprezy była integracja zespołów klasowych, kształtowanie umiejętności uczestniczenia w wydarzeniach szkolnych oraz zasad uczciwości w grach oraz zabawach. Zadaniem uczniów i ich wychowawców było przygotowanie hasła oraz transparentu promującego klasę oraz wytypowanie jednego ucznia przebranego za kota. Pierwszym zadaniem uczniów był pokaz kota. Po prezentacji wspaniale przygotowanych kocich ruchów nastąpił czas na różnorodne konkurencje sportowe. Następnym zadaniem uczniów było zaprezentowanie hasła i przedstawienie jury swojego transparentu. Za wykonanie poszczególnych zadań reprezentanci klas otrzymać mogli określoną liczbę punktów. W skład jury wchodzili przedstawiciele samorządu uczniowskiego, a zadania oceniali w skali od 1-5 punktów. Wszyscy uczniowie klas czwartych wykazali się niezwykłą aktywnością i zmotywowaniem. Na zakończenie imprezy uczniowie otrzymali, wręczone osobiście przez Panią Dyrektor Annę Kuliś oraz Panią Wicedyrektor Edytę Wróblewską, dyplomy za udział w Otrzęsinach.

M.S.