Mamy wreszcie boisko sportowe :)

3.10.2018 odbyło się uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy naszej szkole. Czekaliśmy na nie kilka lat, odkąd powstała długo wyczekiwana hala sportowa, która zajęła cały teren starego boiska.

Uroczystość otworzyła Dyrektor szkoły p. Anna Kuliś. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, gościliśmy m.in. dwóch wiceburmistrzów naszego miasta p. Dariusza Dobrowolskiego i p. Marka Fergińskiego oraz Agatę Kalińską – Naczelnika Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych. Dyrektor szkoły, zebrani goście, przedstawiciel Rady Rodziców, zespołu nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów, zostali zaproszeni do przecięcia wstęgi otwierającej symbolicznie kompleks sportowy. Ze względu na warunki atmosferyczne część nieoficjalna odbyła się na hali sportowej. Panowie wiceburmistrzowie w strojach sportowych włączyli się w prezentacje sportowe przygotowane przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego. Boisko wielofunkcyjne jest wreszcie do dyspozycji uczniów naszej szkoły.

FILM

Więcej zdjęć