Biegaczki Przełajowe znów na podium w Mistrzostwach Powiatu

05.10.2018 w SP w Kamionie Powiatowy SZS zorganizował Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Regulamin zawodów pozwalał na występ maksymalnie 3 osób w każdym roczniku i kategorii dziewcząt i chłopców klas 5 i 6. Nasza reprezentacja złożona została jak zawsze w optymalnym składzie, czyli 6 dziewcząt i 6 chłopców. Rywalizacja biegowa dziewcząt przebiegała pod dyktando reprezentantek naszej szkoły, gdzie na szczególne wyróżnienie zasłużyły medalistki.

W kategorii klas V dziewcząt (rocznik 2007) MISTRZYNIĄ POWIATU została STĘPNIAK NIKOLA z VI E.

Na III Miejscu przybiegła GOŁKOWSKA ZOFIA z VI C.

Bardzo niewiele do miejsca medalowego zabrakło DENISIEWICZ ZUZANNIE z 5B, bo ukończyła tę trudną i urozmaiconą trasę na 4 MIEJSCU. Starsze koleżanki pobiegły również doskonale, gdyż wszystkie uzyskały awans do zawodów wyższej kategorii, czyli MIĘDZYPOWIATOWEGO FINAŁU, który odbędzie się w późniejszym terminie.

W kategorii chłopców SZYMAŃSKIEMU FRANCISZKOWI z V G oraz BIAŁOBRZESKIEMU PATRYKOWI z 6 E zabrakło również niewiele, ponieważ obaj wywalczyli 4 MIEJSCA.  Wszyscy startujący, którzy zajęli miejsca od 1 do 12, uzyskali awans do MIĘDZYPOWIATOWEGO FINAŁU. Z całej naszej reprezentacji, aż 9 osób uzyskało kwalifikację. Oto wszystkie wyniki naszych reprezentantów:

DZIEWCZĘTA KLASA  V (rocznik 2007):

1. Stępniak Nikola 6E (złoty medal)

3. Gołkowska Zofia 6C (brązowy medal)

4. Denisiewicz Zuzanna 5B

DZIEWCZĘTA KLASA VI  rocznik 2006):

5. Spilaszek Oliwia 6B

10. Sałacińska Aleksandra 6E

12. Kapuścińska Marika 6E

CHŁOPCY KLASA V (rocznik 2007):

4. Szymański Franciszek 5G

10. Michałowski Dominik 6C