przejdź do Sochaczew.pl
498663 odwiedzin
Biegaczki Przełajowe znów na podium w Mistrzostwach Powiatu

05.10.2018 w SP w Kamionie Powiatowy SZS zorganizował Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Regulamin zawodów pozwalał na występ maksymalnie 3 osób w każdym roczniku i kategorii dziewcząt i chłopców klas 5 i 6. Nasza reprezentacja złożona została jak zawsze w optymalnym składzie, czyli 6 dziewcząt i 6 chłopców. Rywalizacja biegowa dziewcząt przebiegała pod dyktando reprezentantek naszej szkoły, gdzie na szczególne wyróżnienie zasłużyły medalistki.

W kategorii klas V dziewcząt (rocznik 2007) MISTRZYNIĄ POWIATU została STĘPNIAK NIKOLA z VI E.

Na III Miejscu przybiegła GOŁKOWSKA ZOFIA z VI C.

Bardzo niewiele do miejsca medalowego zabrakło DENISIEWICZ ZUZANNIE z 5B, bo ukończyła tę trudną i urozmaiconą trasę na 4 MIEJSCU. Starsze koleżanki pobiegły również doskonale, gdyż wszystkie uzyskały awans do zawodów wyższej kategorii, czyli MIĘDZYPOWIATOWEGO FINAŁU, który odbędzie się w późniejszym terminie.

W kategorii chłopców SZYMAŃSKIEMU FRANCISZKOWI z V G oraz BIAŁOBRZESKIEMU PATRYKOWI z 6 E zabrakło również niewiele, ponieważ obaj wywalczyli 4 MIEJSCA.  Wszyscy startujący, którzy zajęli miejsca od 1 do 12, uzyskali awans do MIĘDZYPOWIATOWEGO FINAŁU. Z całej naszej reprezentacji, aż 9 osób uzyskało kwalifikację. Oto wszystkie wyniki naszych reprezentantów: