Liga Mistrzów "czwórki" 2017/2018

Każdy rok szkolny to czas wytężonej pracy, ale także wielu sukcesów.

Janusz Korczak – patron naszej szkoły mawiał „Dzieci - dumne miejcie zamiary, górne miejcie marzenia i dążcie do sławy, coś z tego się stanie”

To w tym roku szkolnym marzenia, wysiłki i dążenia spowodowały, że wielu uczniów Czwórki mogło uczestniczyć  w Lidze Mistrzów Czwórki.

Rok szkolny 2017/2018 to rok, w którym nasi uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach, zawodach, przeglądach organizowanych na szczeblu miejskim, powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim.

Aby uczeń stał się mistrzem potrzebuje wsparcia zarówno nauczycieli, jak i rodziców. To dzięki wspólnym działaniom, choć czasami korzenie nauki mogły być gorzkie, efekty dały słodkie owoce w postaci wysokich lokat, medali i pucharów.

W Lidze Mistrzów Czwórki 18 czerwca 2018 r. wzięło udział 92 zaproszonych uczniów, ich rodzice oraz nauczyciele.

Uroczystość zaszczycili swą obecnością zastępca Burmistrza Miasta Sochaczew pan Dariusz Dobrowolski oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Aneta Bechcicka.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom, ich rodzicom, opiekunom, nauczycielom  i życzymy dalszych sukcesów.

Życzymy w przyszłym roku szkolnym również wielu sukcesów.

Dyrektor Szkoły  Anna Kuliś

Wicedyrektor Edyta Wróblewska