Podsumowanie wiosennych akcji wolontariatu

Wiosnę zaczęliśmy od sprzątania śmieci i akcji promującej czyste środowisko. Zrobiliśmy sami tabliczki zachęcające do sprzątania po swoich psach oraz do wrzucania śmieci do koszy a nie do rowów. Ustawialiśmy je wzdłuż torów kolejki wąskotorowej, bo też lubimy tam spacerować i jeździć na rowerze. Przy okazji uzbieraliśmy i posegregowaliśmy kilka worków śmieci.

W kwietniu dla 5-klasistów przygotowaliśmy zabawę „Kocham Cię, Polsko”. Każda klasa mogła pobawić się i sprawdzić swoje wiadomości.

Wszyscy uczniowie mieli możliwość zaprezentować się przed naszym jury w „Mam talent”. Talentów u nas nie brakuje, a chętnych, żeby usłyszeć miłe słowa na swój temat było wielu.

W ostatni dzień lekcji przed samym końcem roku 5-klasiści sprawdzali swoją wiedzę w turnieju „Postaw na milion…cukierków”.

Podsumowując pracę w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na „Szkolnym Nocowaniu”. Mogliśmy pozwiedzać szkołę zarówno w dzień, jak i w nocy oraz zaprzyjaźnić się ze szkolnymi duchami;))

K. P.

20.06.2018