Finał IV Szkolnego Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców

13 czerwca odbył się finał IV Szkolnego Turnieju Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców. W meczu finałowym dziewcząt spotkały się klasy 6B i 6E. Faworytem tego spotkania była klasa 6B, która kontrolowała mecz i ostatecznie wygrała 3:1.

Skład zespołu 6B:
Maja Zwolińska, Alicja Zimochocka, Amelia Postek, Anna Witkowska, Julia Kobylińska Alicja Czajkowska oraz Gabriela Lewandowska.

Zawodniczką meczu została Maja Zwolińska.

W finale chłopców zagrały klasy 6D oraz 6A, co ciekawe obie klasy spotkały się ze sobą w grupie i w tamtym meczu lepsza okazała się 6D. W meczu finałowym 6A odegrała się za porażkę w grupie i wygrała po bardzo zaciętym spotkaniu, którego rozstrzygnięcie musiał przynieść tie break.
Skład zespołu 6A:
Konrad Kowalski, Łukasz Kwiatkowski, Piotr Surmański, Karol Miłkowski, Paweł Winkler, oraz Natalia Chojnacka.
Zawodnikiem spotkania został Konrad Kowalski.

J. W.