Zakładkę Alana Kwiatkowskiego z klasy 6A otrzymali uczestnicy happeningu czytelniczego!

W tegorocznym konkursie na zakładkę do książki zwyciężył Alan Kwiatkowski – uczeń klasy 6A. Jego projekt spodobał się jury konkursu i został opracowany i wydrukowany w profesjonalnym studiu poligraficznym. Taka zakładka jest zupełnie wyjątkowa, bo promuje nie tylko talent Alana, ale także naszą szkołę! Otrzymują ją nasi czytelnicy, pierwszoklasiści przyjmowani w poczet czytelników oraz goście.

Zakładka została zrealizowana dzięki zaangażowaniu pani dyrektor Anny Kuliś i taka forma promowania naszej szkoły i jej utalentowanych uczniów wszystkim się bardzo podoba!

To już trzecia praca laureata szkolnego konkursu, która została zamieniona  w profesjonalną, unikalną, jedyną w swoim rodzaju zakładkę do książki. Uczniowie mogą już mieć w swoich zbiorach zakładkę autorstwa Julii Marcinkowskiej (z sową), Eweliny Owczarek (różowy ludzik) a teraz autorstwa Alana Kwiatkowskiego – z kwiatami.

Już teraz zapraszamy wszystkich utalentowanych uczniów do udziału w przyszłorocznej – V edycji naszego szkolnego konkursu na zakładkę do książki. Może to Twoja zakładka zostanie wydrukowana i będzie reklamować nie tylko twój talent, ale także naszą szkołę ;-)

JD

12.06.2018