Rodzinne piknikowanie

8 czerwca 2018r. uczniowie klasy 3b wraz  z wychowawczyniami zostali zaproszeni na piknik do Leśnego Uroczyska. Spotkanie było okazją do zaprezentowania rodzicom programu artystycznego na zakończenie klasy 3. Dzieciaki wyruszyły w długą wędrówkę po szkolnych klasach. Pokonywali „góry” i zdobywali szczyty pod nazwą: „Klasa 1”, „Klasa 2”,’Klasa 3”. Wspinaczka na tym etapie dobiega końca. Wkrótce dla wszystkich upragnione wakacje, a trzyletni trud zostanie już tylko we wspomnieniach. Na koniec uczniowie podziękowali wszystkim, którzy wspierali ich pierwsze kroki w szkole: rodzicom i nauczycielom. Były  piosenki, wiersze, tańce z pomponami, zespołowa gra chłopców na gitarach i wspaniały pokaz mody. Nie zabrakło też kwiatów. Każdy z nich – chociaż skromny – tchnął dziecięcą wdzięcznością.  Potem był czas na piknikowanie -   idealny  sposób na rodzinne spędzenie czasu, chwilę wypoczynku oraz zabawy w otoczeniu zieleni.

Za kilka dni nasze spotkanie w takim gronie przejdzie do historii. Dziękuję Rodzicom i  koleżance Sylwii Cichal  za wspólne lata pracy i wysiłku w wychowanie i nauczanie dzieci. Dzieciom życzę sukcesów i powodzenia na kolejny etap edukacji.

Maria Skrobosz

zdj. p. A. Paradowska