„Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla klas I – III o Puchar Wiosny”

W dniu 7 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Sochaczewie odbyła się XIV edycja „Międzyszkolnego Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych dla klas I – III o Puchar Wiosny”. Głównymi celami i zadaniami zawodów było: upowszechnienie sportu wśród najmłodszych uczestników społeczności szkolnej; promowanie rywalizacji sportowej w oparciu o zasadę fair play; kształtowanie psychomotoryki przez naturalne formy ruchu; nawiązanie przyjaźni i zdrowej rywalizacji z rówieśnikami z innych szkól.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie na poziomie klas: I, II, III. W skład uczniów wchodzili reprezentanci klas na danych poziomach edukacyjnych (po sześć dziewczynek i po sześciu chłopców). Za klasy pierwsze odpowiedzialna była pani Justyna Pęsiek; klasy drugie – pani Agnieszka Raczkowska i klasy trzecie – pani Sylwia Borowiec.

Podczas miłej rywalizacji nasi uczniowie uzyskali następujące miejsca:

• klasa I – II miejsce na poziomie klas I
  • klasa II – II miejsce na poziomie klas II
  • klasa III – II miejsce na poziomie klas III

W ogólnej klasyfikacji szkół z miasta Sochaczew zdobyliśmy I miejsce.

Jesteśmy dumne z naszych sportowców!!!

B.S.