I miejsce w Powiatowym Sztafetowym Biegu Uliczno-Terenowym ...

Słoneczna pogoda oraz sportowa atmosfera towarzyszyła, rozgrywanym po raz drugi, Powiatowym Sztafetowym Biegom Uliczno-Terenowym z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbyły się w poniedziałek 14 maja w Sochaczewie.

Każda z drużyn składała się z pięciu chłopców i pięciu dziewcząt. Sztafeta odbywała się na przełajowej trasie nieopodal siedziby Starostwa. Start i meta tradycyjnie zlokalizowane były na stadionie „Ogrodnika”.

Po mocnym starcie w wykonaniu Kacpra Rzepczyńskiego, który pobiegł na pierwszej zmianie, nasza szkoła nie oddała prowadzenia do samego końca, wygrywając ze znaczną przewagą nad kolejnymi szkołami.

I miejsce -  SP4 Sochaczew – Puchar Starosty Sochaczewskiego Jolanty Gonty.

II miejsce -  Gmina Młodzieszyn

III miejsce -  Gmina Brochów

Reprezentacja SP 4 Sochaczew: Ala Zimochocka, Amelia Michalak, Weronika Szynert, Gosia Śliwińska, Anna Witkowska, Kacper Rzepczyński, Jan Romanowski, Klaudiusz Krutak, Jan Pawłowski, Michał Szajewski.

Opiekunami byli nauczyciele wychowania fizycznego Bartosz Targaszewski, Tomasz Malesa.

bt