przejdź do Sochaczew.pl
515750 odwiedzin
I i II miejsce w powiatowym konkursie Wydajemy własną książkę

I i II miejsce w powiatowym konkursie Wydajemy własną książkę zajęły uczennice naszej szkoły!

Lena Figut z klasy 4B zajęła I miejsce, a Agata Bylicka z klasy 6a zajęła II miejsce w powiatowym konkursie Wydajemy własną książkę. Tematem tegorocznej, XIV edycji konkursu organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filię w Sochaczewie było Na tropie mojej pasji. 9 maja 2018 r. w sali konferencyjnej UM ogłoszono wyniki konkursu.

Lena opisała swoją pasję malarską i zilustrowała książkę wykonanymi przez siebie rysunkami. Dość powiedzieć, że te prace wzbudziły zachwyt całej komisji konkursowej! Są naprawdę niezwykłe!

Agata, która już była laureatką konkursów fotograficznych, opowiedziała o pasji fotografowania.

Obie książki zostały ocenione najwyżej w swojej kategorii (klasy 4-7) w całym powiecie! Warto przypomnieć, że tegoroczne laureatki zostały nagrodzone także w ubiegłym roku.

Mam nadzieję, że o pracach Leny Figut i Agaty Bylickiej usłyszymy w przyszłości jeszcze nie raz... Już teraz stworzone przez nie książki będzie można obejrzeć 18. maja br. (w piątek) na Warszawskich Targach Książki na stoisku PBW Warszawa, gdzie eksponowane będą najpiękniejsze prace ze wszystkich edycji konkursu.

Laureatkom – serdecznie gratulujemy!

JD

 

 

A A A
09.05.2018
godz.15:59
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość