PROJEKT EDUKACYJNY DLA KLAS TRZECICH „MATEMATYCZNE POTYCZKI”

„Matematyka jest kluczem do nauki, którego nie można zgubić, więc spróbuj go polubić.”

W słoneczne południe dnia 14 marca 2018r. odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego dla klas trzecich „Matematyczne Potyczki”.

Projekt trwał od listopada 2017r. do marca 2018r. Uczniowie klas trzecich musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami i konkursami.

Wśród wszystkich trzecioklasistów wyłoniono najlepszego „Super Liczka” oraz „Mistrza Zadań Tekstowych” oraz ”Mistrza Warcabowego” wśród uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich.

Pani Dyrektor uroczyście pogratulowała zwycięzcom oraz rozdała dyplomy i nagrody.

Wszystkie klasy trzecie zaprezentowały ułożony przez siebie wiersz lub piosenkę o tematyce matematycznej.

Dostaliśmy radę na całe życie… trenujcie i ćwiczcie tam i tu i wszędzie, aby mistrzów było stu i więcej.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: J. G., M. F., M. M.

14.03.2018