Udany start piłkarzy

W dniu 13 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka odbył się turniej piłki nożnej EURO-POWIAT 2017. Rywalizowały w nim dzieci urodzone w r. 2007, a na starcie stanęło 12 drużyn z całego powiatu! Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz w każdej z ekip wybierano najwartościowszego zawodnika.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, była to okazja do fantastycznej zabawy i rywalizacji w duchu fair play.  Nasza pierwsza drużyna uplasowała się na trzecim miejscu, a królem strzelców całego turnieju został Dominik Rokicki. Ambitnie walcząca druga drużyna składająca się głównie z uczniów rok młodszych zajęła ostatecznie 11 miejsce. Najlepszym zawodnikiem tej drużyny został wybrany Stawicki Franciszek.

Skład SP 4 Sochaczew I:
Olejnik Jakub, Solski Wiktor, Mroczek Oliwier, Wojda Mateusz (nagroda najlepszego zawodnika drużyny), Jasiński Hubert, Rokicki Dominik (nagroda króla strzelców turnieju), Siemieniec Aleksander, Mamcarz Kacper.

Skład SP 4 Sochaczew II:
Kuśmierczyk Jędrzej, Górski Bartosz, Sabalski Oliwier, Offerczak Igor, Stawicki Franciszek (nagroda najlepszego zawodnika drużyny), Miazek Krystian, Panek Krystian, Leszczyński Stanisław, Ptasiński Hubert.

Opiekunowie: Pszczółkowski Michał, Malesa Tomasz

T.M.