przejdź do Sochaczew.pl
483152 odwiedzin
Pomóż nam wygrać tysiąc książek w konkursie Empiku!

Konkurs zorganizowany przez Empik nosi tytuł Tysiąc powodów, by czytać. Należało stworzyć fotografię, która może być okładką jakiejś konkretnej książki. My wybraliśmy baśń Aladyn, bo wszystkie dzieci marzą o niezwykłych przygodach. Nie dziwią i nie przerażają ich fantastyczne postacie, które mogą spotkać na swojej drodze. Każde dziecko chciałoby mieć czarodziejską lampę i dżinna, który spełni ich marzenia. Chcieliśmy, aby nasza okładka była kolorowa i zachęcała do przeczytania baśni. Praca przy zdjęciu była uczniów klas 0, 2B i 4C świetną zabawą. Dzieci same wymyśliły stroje i zbudowały zamek, a potem chętnie pozowały do zdjęć, co mamy nadzieję widać na fotografii.

Zdjęcie stworzyli uczniowie pod kierunkiem Małgorzaty Szyrle. W pracę oprócz dzieci zaangażowali się także ich rodzice, a nawet dziadkowie.

Aladyn, to pisownia oryginalna z pierwszych polskich przekładów, występuje w kanonicznej dla nas książce Baśnie z 1001 nocy wydanej przez Naszą Księgarnię w 1989 r. (i innych), ale ta jest najważniejsza.

Pomóżcie nam wygrać tysiąc książek do naszej biblioteki szkolnej! Poproście swoich rodziców i znajomych, aby także głosowali codziennie na nasze zdjęcie, bo tylko 10 szkół z naszej kategorii (powyżej 100 uczniów) wygra konkurs, więc nie możemy zasypiać gruszek w popiele ;-)

Kochani, głosujemy codziennie, do 22 października br.

1. Najpierw musimy się zarejestrować na stronie  http://www.empik.com/ Robimy to tylko raz:-)

2. Następnie wchodzimy na stronę http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj i szukamy  naszego zdjęcia. Jeśli wpiszemy w dolną wyszukiwarkę "Sochaczew" szybko je znajdziemy.

3.  A teraz GŁOSUJEMY!  Liczymy na Was. Każdy głos się liczy!!!!!!

 

JD

A A A
12.10.2017
godz.09:16
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość