Zielona Szkoła

W dniach 18- 20 września klasy IIIb, IIIc, IIIe, IIIi wyjechały na swoją pierwszą Zieloną Szkołę. Wycieczka odbyła się w miejscowości Kulka nad jeziorem Łęsk na Mazurach. Dzieci spędziły miło czas w ośrodku wypoczynkowym położonym wśród lasu i czystego powietrza. Przez zabawę utrwalały zagadnienia dotyczące pierwszej pomocy, ratowały „Rannego lotnika”. Uczyły się jak przetrwać w lesie . Układały wieżę z mega klocków „Jenga” i gimnastykowały ciało podczas gry „Twister”. Przypominały zasady bycia cool’turalnym i świetnie się bawiły podczas występów karaoke.  Jednak najdłużej zostanie w pamięci nocna gra terenowa „Mafia”. Zadaniem dzieci było przejście przez las nocną porą i rozwiązanie detektywistycznej zagadki. Wszystkie atrakcje przynosiły  dużo radości i uśmiechu.

B.P.