Poznaliśmy zwycięzców III Szkolnego Turnieju w Piłkę Siatkową klas VI

We wtorek 13 czerwca w naszej hali odbyły się finałowe mecze naszego, szkolnego turnieju w piłkę siatkową. W finale dziewcząt  spotkały się klasy 6A i 6E.  Mecz rozstrzygnął się w trzech setach. Pewnie wygrały uczennice klasy 6A, które od początku do końca kontrolowały mecz. Mecz finałowy chłopców rozegrał się pomiędzy klasą 6A i 6F i był zdecydowanie bardziej zacięty. Do wyłonienia zwycięzcy musiał być rozegrany tie break, w którym lepsi okazali się uczniowie klasy 6A. I w ten sposób klasa 6A wygrała cały turniej w obu kategoriach.

Składy:

Dziewczęta: Marysia Stasiak, Marysia Pałyska, Marysia Osmolak, Otylia Stawicka, Ola Nagłowska, Zuzanna Kreps.

Chłopcy: Tymoteusz Grzegorowski, Oliwier Grzeszczak, Marcel Wojciechowski, Adam Michałowski, Jgor Zatorski.

J.W.

14.06.2017