Konkurs plastyczny "Poezja ks. Jana Twardowskiego w obrazach"

6 czerwca 2017r odbyło się rozstrzygnięcie VI edycji konkursu plastycznego " Poezja ks. Jana Twardowskiego w obrazach" organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie.
Komisja w składzie p. A.Flis, p. R.Gomulinska, p. I.Tabara z pośród 180 zgłoszonych prac wyłoniła 25 laureatów w czterech kategoriach wiekowych.
Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły: Zuzanna Sutkowska z kl. II za zajęcie III miejsca w pierwszej kategorii wiekowej( pod opieką p. J. Klejna) oraz egzekwo za zajęcie II miejsca w drugiej kategorii wiekowej: Nel Krzeminska-Turek kl. IV i Karol Temoczyk kl. V ( pod opieką p. E.Chaber)
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów małym artystom.

J.K.

07-06-2017

kategorie wiadomości

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie