Śpiewaliśmy w różnych językach.

Liczna grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Nieangielskiej w Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie. Uczniowie wykonywali piosenki w językach: czeskim, hawajskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, rosyjskim i armeńskim. Repertuar bardzo zróżnicowany i bardzo ciekawy. Prezentacje dopełnione były pięknymi strojami.

Udział w konkursie to doskonała zabawa, ale i nauka o języku i kulturze innych narodów.

W Konkursie udział wzięli:

Amelia Wieszczycka, Agata Gontarczyk  klasa VId

Julia Kobyliśka klasa VId

Julia Kawecka, Julia Piluch, Aniela Kalota z klasy   Vd

Nal Krzemińska – Turek, Ewa Rejman, Ola Wójcicka, Iga Marat  klasa IVa

Maja Krzyżanowska, Klaudia Błędowska, Weronika Szajewska, Małgosia Wojtkowiak,  Filip Chojnacki, Otylia Machcińska z klasy IIIc

Yury Yaloyan , Pola Figut, Natalia Krzyżanowska, Zuzia Matusiak, Paulinka Miłkowska, Zuzia Niegowska, Thai Thu Ha z klasy Ib

Konkurs odbywał się w bardzo przyjaznej, miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Dziękujemy organizatorom za ciekawą formułę konkursu .

J.W.

08.06.2017