Akcja „Jak nie czytam, jak czytam" 2017

31 maja 2017 r. włączyliśmy się po raz drugi do ogólnopolskiej akcji promującej czytanie zatytułowanej „Jak nie czytam, jak czytam", której inicjatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”.

W naszej szkole w akcji wzięło udział 275 osób - uczniów i nauczycieli. Wszystkim dziękujemy za udział!

W galerii są zdjęcia dokumentujace naszą akcję. Ich autorką jest Agata Błędowska.

Jeśli ktoś będzie chciał dostać wybrane zdjęcie w większej niż na naszej stronie rozdzielczości,  może w tym celu zwrócić się do autorki zdjęć przez jej stronę na Facebooku - Cometomyempire - AB Photography. Autorka przekaże zdjęcie w formacie jpg bezpłatnie.

JD

08-06-2017

kategorie wiadomości

Zachęcamy Rodziców do wyrażania opinii na temat szkoły, składania wniosków oraz zadawania pytań.

miejsce na opinię, wniosek, pytanie