I znów bijemy rekord!

Zapraszamy do udziału w biciu rekordu masowego czytania 31 maja!

31 maja, w najbliższą środę włączymy się do ogólnopolskiego bicia rekordu osób czytających w tym samym czasie. Akcja nosi tytuł Jak nie czytam, jak czytam… i będzie u nas w szkole organizowana już po raz drugi. Każdy, kto będzie w tym czasie chciał się włączyć do bicia rekordu, powinien przynieść ze sobą własną książkę, którą przez około kwadrans będzie mógł po cichu poczytać. Wszystkich chętnych zapraszamy do dużej sali gimnastycznej. Klasy starsze w czasie przerwy w godz. 10.30 – 10.50 (ta przerwa będzie dłuższa niż zazwyczaj); a klasy młodsze w czasie lekcji o godz. 11.00 do 11.20 pod opieką nauczycieli, z którymi mają lekcje. W czasie akcji siadamy na parkiecie, ławeczki przeznaczone są dla osób dorosłych. Będą wtedy robione także zdjęcia.

Dzwonek oznaczy koniec akcji.

Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły!

Włączmy się w tą powszechną akcję popierającą czytanie!

PS

Przypominamy, jak biliśmy rekord w zeszłym roku... W naszej szkole do akcji przystąpiło przeszło 450 osób!

JD

26.05.2017