Powrót czwórboistów z Pruszkowa z medalami

19.05.2017 na stadionie MOS w Pruszkowie odbyły się Międzypowiatowe Finały w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowały obie drużyny (jako MISTRZOWIE POWIATU), dziewczęta i chłopcy. Pomimo to, że nasze reprezentacje wystartowały w mocno okrojonych składach (drużyna piłkarzy ręcznych tego samego dnia startowała w Ostrołęce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, a podstawowe zawodniczki wyjechały na klasowe wycieczki), starty w poszczególnych konkurencjach przyniosły zadowalające rezultaty. Chłopcy walczyli do końca i suma punktów zapewniła im III MIEJSCE. Otrzymali puchar i każdy z nich brązowy medal.  Jest to ogromny sukces, gdyż udowodniliśmy jakim zapleczem dysponujemy w naszej szkole i jak wysoki poziom sportowy jest w naszych uczniach, że bez podstawowych zawodników i zawodniczek, gotowi jesteśmy walczyć o medale!

Dziewczęta również walczyły dzielnie. Wszystkie ukończyły swoje konkurencje. Po cichu, także liczyliśmy na medal, bo w punktacji były bardzo blisko 3 drużyny, ale rywalki okazały się nieco lepsze. Dziewczęta zdobyły IV MIEJSCE, ale starały się na miarę swoich możliwości.

Chłopcy rywalizowali w następującym składzie:

1. JASIŃSKI KACPER - 6D

2. SURMAŃSKI PIOTR - 5A

3. ŁUKAWSKI MATEUSZ - 5C

4. ROGOZIŃSKI KACPER - 5C

5. MICHAŁOWSKI ADAM - 6A

6. RZEPCZYŃSKI KACPER - 5D

7. SOBIŚ KACPER - 5D zaw. rezerw.

Opiekunem zespołu chłopców był:  Jakub Walczak

Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie:

1. PAPIERNIK WIKTORIA - 6F

2. GRZEGOREK NATALIA - 6F

3. ŚLIWIŃSKA MAŁGORZATA - 5D

4. STASIAK MARIA - 6A

5. OSMOLAK MARIA - 6A

6. WIESZCZYCKA AMELIA - 6D

7. KREPS ZUZANNA - 6A zaw. rezerw.

Opiekunem drużyny dziewcząt był:  Piotr Maciągowski

PIOTR MACIĄGOWSKI