Czytanie - zawsze trendy!

Ania i Amelka - laureatkami szkolnego konkursu fotograficznego.

Czytamy w mieście... - to hasło tegorocznego konkursu fotograficznego. Ludzie czytają książki coraz częściej, w wolnej chwili, także w miejskiej scenerii - warto to uwiecznić na zdjęciu :-).  Na nasz konkurs wpłynęło wiele fotografii (każdy autor mógł złożyć trzy prace), dlatego jury miało twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście mogłyśmy liczyć na pomoc artysty fotografika, pana Waldemara Zakrzewskiego i dzięki temu udało sie wybrać dwie laureatki:

I miejsce - Anna Witkowska klasa 5B za fotografię Stacja Literatura

II miejsce - Amelia Postek  klasa 5B za fotografię Ostre czytanie

16 marca br. podczas kameralnej uroczystości w naszej bibliotece Ania i Amelka odebrały pamiątkowe dyplomy, zakładki do książki zaprojektowane przez uczennicę naszej szkoły a także nagrody książkowe.

Gratulujemy zwyciężczyniom! Ich zdjęcia można podziwiać w naszej bibliotece.

Dziękujemy za udział w jury konkursowym panu Waldemarowi Zakrzewskiemu.

Wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę. Następny konkurs zostanie ogłoszony w przyszłym tygodniu - będzie to konkurs na zakładkę do książki.

JD